• Besøg kontoret
  • Gammel Lyngvej 2
  • 4600 Køge
  • Brug for hjælp?
  • Tlf.: 70 60 20 00
  • E-mail: Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Jens Puggaard

Adm. direktør

Tlf: 22 50 86 27
jens@actonrail.dk

Mette Bannergaard

Office Manager

Tlf: 30 93 33 33
mette@actonrail.dk

Tim Barker

Fag- og driftsansvarlig

Tlf: 22 53 48 84
tim@actonrail.dk

Jonatan Morell Hippe

Formand

Tlf: 25 85 30 30
jonatan@actonrail.dk

Lars Evald Hansen

Montør

Tlf: 40 71 88 89
evald@actonrail.dk

Michael Bluming

Montør

Tlf. 50 58 69 30
michael@actonrail.dk

Mikkel Buch Damgaard Christensen

Montør

Tlf. 42 16 33 11
mikkel@actonrail.dk

Benny Buch Christensen

Montør

Tlf. 40 83 40 38
benny@actonrail.dk

Mads Fahnøe Olsen

Holdleder, SR2

Tlf. 22 62 23 21
mads@actonrail.dk

Kenth Sunemeier

Holdleder

Tlf. 20 20 08 11
kenth@actonrail.dk